Įvertink
Atgal

Antikorupcinė informacija

Gerbiami pacientai, pirminės asmens sveikatos priežiūros paslaugos, finansuojamos iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo per Teritorines ligonių kasas, yra nemokamos.
Mokamų paslaugų sąrašas ir kainos yra patvirtinti sveikatos apsaugos ministro įsakymais.
Skirdamas mokamas paslaugas, gydytojas Jus turi informuoti, kodėl jos skiriamos ir kokiu pagrindu už jas reikia mokėti. Mokamos paslaugos skiriamos tik Jums sutikus.
Informaciją apie mokamas paslaugas rasite svetainės nuorodoje „Mokamos paslaugos“.
Jeigu turite pagrįstų žinių ar esate pats skatinamas duoti kyšį, visada galite kreiptis į įstaigos Korupcijos ir prevencijos kontrolės komisiją (3 aukštas, 333 kab.) arba skambinti įstaigos pasitikėjimo telefonu 8 45 500 680, nurodydami savo vardą ir pavardę. Taip pat galite rašyti pareiškimą pasirinktinai: įstaigos vadovui ar Korupcijos prevencijos kontrolės pirmininkui adresu Nemuno g. 75, LT-37355 Panevėžys.  

 

Naujienos

Dėl socialinės kompanijos vykdymo skaidrumui didinti.
Įgyvendinant valstybės projektą „Korupcijos prevencijos didinimas sveikatos apsaugos sektoriuje“ 2019 m. gegužės mėnesį buvo vykdoma informacinė kompanija „Nekišk kyšio. Padėkok gydytojui“. Gauta apie 100 padėkų gydytojams ir slaugytojoms. Daugiausia padėkų buvo skirta šeimos gydytojoms D. Katinienei, R. Slyvauskienei, S. Mikulėnienei, E. Černienei, vaikų ligų gydytojai R. Ramanauskienei.
Jei Jūs norite padėkoti savo gydytojai ar slaugytojai, galite užpildyti atviruką, kurį rasite stende 3 aukšte arba palikti atsiliepimą registratūroje atsiliepimų ir pasiūlymų knygoje, ar atsiliepimų ir pageidavimų dėžutėje.

Administracija

Kreiptis

Duodamas kyšį, darai nusikaltimą. Jei susidūrei su korupcija – pranešk STT. 

Elektroniniu paštu pranesk@stt.lt, faksu (8 5) 266 3307, palikite pranešimą šioje svetainėje arba telefonu „Karštoji linija“ visą parą (8 5) 266 33 33.

LR Sveikatos apsaugos ministerijos pasitikėjimo telefonas (anonimiškas) 8 800 66 004. Galite kreiptis dėl įvairių nesklandumų ar korupcijos apraiškų. Taip pat galite rašyti elektroninio pašto adresu: korupcija@sam.lt

VšĮ Panevėžio miesto poliklinikos pasitikėjimo telefonu 8 45 500 680.

Atkreipiame dėmesį, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį nusikaltimo padarymu, už tokius veiksmus Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 236 straipsnis numato baudžiamąją atsakomybę.

 

Įvertinimas